Zažijte, jak vzniká umění!

Zažijte dny otevřených Ateliérů!

Zažijte, jak vzniká umění!

Pouze jednou za rok máte možnost navštívit v polovině října některý z vybraných sta ateliérů a osobně se tak potkat s umělci, kteří žijí a tvoří v jižních Čechách. Poznejte práci výtvarníků, řemeslníků, designérů či architektů. Užijte si bohatý doprovodný program, workshopy a komentované prohlídky. Navštivte DesignMarket – setkání s tvůrci a autory, kteří pravidelně v unikátních prostorách Tiskárny Karmášek představují originální šperky, oblečení, módní doplňky a další umělecké práce.

DOA2020 11. - 12. října 2020

DOA2020 // OPEN CALL // podmínky účasti

Chcete se s námi podílet na přípravě DOA2020? Chtěli byste otevřít svůj ateliér a ukázat, co umíte? Nebo se účastnit 4. ročníku našeho DesignMarketu?

Přihlaste se na akci dny otevřených Ateliérů 2020.

Na 13. ročník, který proběhne od 10. - 11. října 2020 v Jihočeském kraji se mohou přihlásit designéři, umělecké ateliéry, kreativní firmy, řemeslníci, výrobci, kreativci a školy.

Po odeslání přihlášky vás budeme do 7 dnů kontaktovat a přihlášení Vám potvrdíme. DOA2020 je výběrová akce. Kurátoři ze všech přihlášených vyberou účastníky, které vyzvou k potvrzení účasti. Přihlášku online naleznete zde: https://forms.gle/jCT4PfQhG5rMEEqk6