Co jsou to DOA?

Pouze jednou za rok máte možnost navštívit v polovině října některý z vybraných ateliérů a osobně se tak potkat s umělci, kteří žijí a tvoří v jižních Čechách. Poznejte práci výtvarníků, řemeslníků, designérů či architektů. Užijte si bohatý doprovodný program, workshopy a komentované prohlídky. Navštivte DesignMarket – setkání s tvůrci a autory, kteří pravidelně v unikátních prostorách Tiskárny Karmášek  představují originální šperky, oblečení, módní doplňky a další umělecké práce.

15. ročník Dnů otevřených ateliérů se uskuteční 7.– 9. října 2022

Podrobné informace k účasti a přihlášku naleznete zde: Přihláška DOA2022

 

14. ročník Dnů otevřených ateliérů jsme zahájili již po páté v Tiskárně Karmášek v Českých Budějovicích v pátek 8. října 2021. Nově byl program DOA obohacen o diskusní fórum, které bylo zaměřeno na téma: Je kreativita umění? Diskuse za účasti zástupců z univerzit, veřejné správy a umělců probíhala celý den. V podvečerních hodinách pak na ni navázalo slavnostní zahájení DOA a vernisáž výstavy fotografií Niky Brunové s názvem Tiché světlo.

V sobotu a neděli 9.-10. října měli zájemci možnost navštívit otevřené ateliéry po celém Jihočeském kraji. Otevřeno bylo více jak 120 míst. Nedělní odpoledne patřilo v Českých Budějovicích také DesignMarketu. Nechyběla opět módní přehlídka, prohlídka tiskárny Karmášek, komentovaná prohlídka výstavou Niky Brunové nebo výtvarný workshop s Evou Volfovou. Tiskárna Karmášek byla jedním z mnoha míst, kde to o druhém říjnovém víkendu žilo. 

 

 

 

 

V návaznosti na úpravu zákona o osobních (GDPR) se veškeré informacemi o subjektech vkládají do databáze na základě souhlasu daného subjektu a to zcela dobrovolně. Tyto informace jsou veřejně dostupné.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb.