GALERIE PANSKÁ 1 / POP ART SHOP

kontakt:

Panská 1, 370 01 České Budějovice
Miroslav Houška
tel.: 722 913 120
e-mail: mira@exposures.cz
www.exposures.cz

GPS: 48.9776817N ,14.4724425E
Zobrazit na mapě

galerie moderního umění | pop art, komiks, malba, grafika | stálá prodejní expozice českého výtvarníka Jaromíra 99 | prodejní galerie se zaměřením na pop art

Galerii 1 otevřel Miroslav Houška na podzim v roce 2017. „Po mém návratu na jih Čech jsem při jedné ze svých procházek městem objevil zajímavý volný prostor na rohu České a Panské ulice a nápad byl na světě. Založit zde prodejní galerii moderního umění.“ Miroslav Houška nabízí autory, které v Českých Budějovicích nikdo jiný nenabízí. Z klasického moderního umění zde můžete nakoupit grafiky a umělecké tisky světových uměleckých celebrit, jakými jsou Andy Warhol, Salvador Dalí, Joan Miró, Mark Kostabi, Hans-Rudolf Giger, Roy Lichtenstein a dalších. Ze současného českého umění jsou zde zastoupeni autoři, mezi které patří např. JAROMIR 99, Lukáš Miffek, Jaroslav Valečka, David Cajthaml, Zdeněk Šorf, Tomáš Kuthan, Marascaud, Dan Trantina, Pasta Oner a další. Do Galerie 1 můžete zajít i na autorské výstavy.

 

V návaznosti na úpravu zákona o osobních (GDPR) se veškeré informacemi o subjektech vkládají do databáze na základě souhlasu daného subjektu a to zcela dobrovolně. Tyto informace jsou veřejně dostupné.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb.